Hearts of Iron 4 Rehber ve Game Play Önerileri (Videolar)

» » Hearts of Iron 4 Rehber ve Game Play Önerileri (Videolar)

hoi4-videos

Hearts of Iron 4 rehberleri özellikle de game play serüvenleri gerçekten emek istiyor. Ben bir YouTuber değilim; o yüzden bu oyuna uzun zamandır emek verip birçok kişiye yardımcı olan kişilerin önemli gördüğüm videosunu bu yazıdan paylaşmaya çalışacağım. Bu rehberleri ya da stratejik olarak önemli gördüğüm birçok noktayı yazıya döksem hem büyük emek vermem gerekecek hem de çok etkili olmayacaktır.

Oyun rehberlerinde özellikle HOI 4 gibi bir oyunda videoları izleyerek oyunun temel yapısını öğrenmek bence en doğru seçenek olacaktır. Elbette content olarak birçok makale daha paylaşmaya çalışacağız ama rehber konusunda videolar daha doğru tercih olabilir. Aşağıdaki Türkçe kanallar haricinde onlarca farklı yabancı kanal daha bulunmaktadır.

Maxmarine

Kanalda birçok ülkeye ait oynanış setleriyle beraber çok zevkli videolar da yer almaktadır. Birçok modu da deneyip bizlere sunan Maxmarine tarafından ara ara anlatılan ufak tarih dersleri ile oyundan daha fazla zevk alabilirsiniz.

Jahrein

Jahrein kanalında paylaştığı HOI 4 videoları da bir o kadar zevkli. Göz atmanız da fayda var:

Murat Komutan

Murat Komutan’ı da zaten birçok kişi biliyor, bazı HOI 4 videolarını izleyebilirsiniz:

Ayrıca bu kanal sahiplerinin hiçbiriyle bir ilişkimin olmadığını belirtmek isterim 🙂  Favorileriniz olursa mutlaka yorum atmanızı öneririm. İlk fırsatta yazıyı düzenleyip ekleyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir